A Pécs Pláza biztonsági őrt keres!

Jelentkezni lehet a 0620/573-9129 telefonszámon

hétköznap 9-17 óra között.

ÁLLÁSAJÁNLAT - PÉCS PLAZA

A Pécs Plaza külső területeinek rendben tartására UDVAROS munkakörbe várunk jelentkezőket!

Érdeklődni, jelentkezni lehet a 06 20 573 9129-es telefonszámon.

A DUNA HOUSE PÉCS Hitelcentruma HITELTANÁCSADÓ MUNKATÁRSAT KERES!

Feladatod lesz ügyfeleink számára teljes körű pénzügyi-és hiteltanácsadás nyújtása valamint hitelügyintézés.

Ha dolgoztál már hasonló területen, megfelelő szakirányú pénzügyi végzettséggel rendelkezel, küldd el fényképes önéletrajzodat a

hornung.viktoria@dh.hu e-mail címre vagy add le a Pécs Plazában lévő Duna House irodában.

NAGYON JÓ CSAPAT, ÉRDEKES MUNKA!

Fiatalos, dinamikus csapatunkba munkatársat keresünk!

Ha szeretnél egy vidám, lendületes csapatban dolgozni, akkor jelentkezz a Z&A Multibrandhez!

Elvárások: - kiváló kommunikációs képesség

-     megbízhatóság

-     rugalmasság

-     igényes megjelenés

-     felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-     jó állóképesség

-     precíz, önálló munka végzés

Előny, ha már dolgoztál ezen a területen és mosolygós vagy! 🙂

Jelentkezni az üzletben lehetséges Önéletrajzzal illetve apecs.zamultibrand@gmail.com – on!

EURONICS PÉCS PLAZA ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERES!

63 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 900 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

  • Ha Te is szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél,

  • Ha teljesítményarányos jövedelmet szeretnél,

  • Ha érdekelnek a műszaki termékek és a technikai újdonságok,

  • Ha a kereskedelmi szemlélet vezérel és szeretsz eladni,

  • Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,

  • Ha szereted a kihívásokat,

akkor Téged keresünk! Küldd el jelentkezésed ÉRTÉKESÍTŐ állásajánlatunkra!

Feladataid:

Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése | Szaktanácsadás | Magas szintű vevőkiszolgálás | Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel

Elvárásaink:

Jó problémamegoldó képesség | Vásárlóközpontú gondolkodásmód | A műszaki cikkek ismerete és kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem | Folyamatos szakmai fejlődés | Stabil cégháttér | Fiatalos, dinamikus csapat | Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pécs

 Fényképes önéletrajzodat az allas@euronics.hu email címre várjuk a Pécs - értékesítő megjelöléssel.

ÉRDEKEL AZ INGATLANOS SZAKMA?

A Duna House Pécs munkatársakat keres!

Még soha nem ingatlanoztál? Segítünk! Képzési és mentori programunk segítségével rövid időn belül Te is ingatlanos szakemberré válhatsz.

Jelentkezz a Pécs Plazában található Duna House irodában vagy küldd el önéletrajzodat a hornung.viktoria@dh.hu e-mail címre.

Részletek itt>>

CUKRÁSZDÁNKBA PULTOS-FELSZOLGÁLÓ kolléganőt keresünk.

A részletekért érdeklődni lehet a 20/ 209 4014-es számon.

Telefonszám: 06-20/209-4014

Nyitvatartás: H-Sz: 10:00 - 20:00, V: 9:00 - 18:00